چرا ما؟

شرکت ارگ سیستم آپادانا

در این متن می خواهیم به چرایی خرید از شرکت ارگ سیستم نگاهی بیاندازیم.

شرکت ارگ سیستم با داشتن 40 سال سابقه در عرصه ی بازرگانی و واردات دستگاه های چاپ دیجیتال همیشه خواسته و توانسته که دستگاه هایی را عرضه و ارائه کند که از بهترین برندهای جهانی هستند و همچنین این افتخار را دارد که نمایندگی انحصاری این برندها را در ایران از آن خود کند.
ما همیشه به آن بوده ایم که اعتماد مشتریان عزیزمان را جلب کنیم یکی از راه های جلب اعتماد مشتری جواب گویی به نیاز مشتری در آن واحد و عدم نیاز به پیش خرید مشتری است. زیرا میدانیم که فرصت و زمان چقدر مهم و ارزشمند است از همین رو تمام دستگاه هایی که عرضه و به نمایش گذاشته می شود موجود و در انبار و فروشگاه ارگ سیستم قابل رویت می باشد.
همانطور که گفته شد زمان هم از نظر ما و هم از نظر مشتریان با ارزش است و در کمترین زمان برای ارسال دستگاه و متریال کوشیده ایم و همیشه برای رساندن مواد مصرفی به مشتری مسیرهایی که چه از نظر مشتری و چه از طریق بررسی هایی که انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد.
تمامی بردهایی که در این شرکت به فروش می رود دارای اصالت هستند و سوابق خوبی از خود به نمایش گذاشته اند. برندهایی چون RS (رویال ساورین) که در زمینه ساخت لمینیتور فعالیت داشته یکی از کمپانی های مطرح جهانی است که ارگ سیستم افتخار دارد که سال ها انحصار دستگاه لمینیتور و کاترهای برقی و دیسکی و دیگر محصولات جدید و مطابق با نیازهای روز جامعه چون دستگاه حرارتی دوخت بنر و پرفراژ برقی چندکاره از آن خود کند و همینطور برند GZ کمپانی ساخت دستگاه های چاپ دیجیتال که به جرات یکی از بهترین برندها است. این کمپانی بعد از سال ها تلاش در ساخت دستگاه ها رشد خوبی را نشان می دهد و قدرت خود را به رخ کشیده است. دستگاه های کمپانی GZ شامل دستگاه های اکوسالونت ، سالونت ، سابلیمیشن، یووی، فلت بد می باشد.
دستگاه های کلندر زیادی در بازار موجود است و کلندر از قیمت های مختلفی هم برخوردار است ما با توجه به نیاز مشتری در واردات کلندر هم به صورت نیمه صنعتی با تیراژ کمتر و صنعتی با تیراژهای بیشتر کوشیده ایم.

شرایط اقتصادی

همه ما شرایطی که در آن حضور داریم را درک کرده ایم مجموعه ارگ سیستم هم این شرایط را به خوبی درک و حس کرده است. خدا را شاکریم که میتوانیم هم از نظر کیفیت و پشتیبانی و هم از نظر پرداخت وجه همکاری لازم را با مشتریان عزیز خود داشته باشیم.