درباره ما

شرکت ارگ سیستم آپادانا

درباره ی ارگ سیستم

ارگ سیستم با اتکا به بیش از سه دهه سابقه فعالیت تخصصی در زمینه چاپ و تبلیغات، همواره افتخار خدمت رسانی به تمام عزیزانی که در این حوزه فعالیت دارند را داشته است .

زمینه فعالیت تخصصی ارگ سیستم چیست؟

ارگ سیستم از لحظه ای که افراد تصمیم میگیرد وارد حوزه چاپ دیجیتال شوند، با ارائه ی مشاوره و تدوین نقشه ی راه همراه شان خواهد بود.
این همکاری با فراهم کردن تمامی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز وی به مرحله ی اجرا در خواهد آمد و سپس با پشتیبانی فنی و تخصصی گروه ما این همکاری بقای همیشگی خواهد داشت.

دستگاه های چاپ
دستگاه چاپ

تکنولوژی های عرضه شده در این صنعت چگونه توسط شما ارائه می شود؟

ما همواره شرکت هایی را شریک تجاری خود قرار می دهیم که در محصول تولیدی خود در بالاترین رده ی کیفی قرار دارند. از این رو پس از چندین سال همکاری با شرکت Xenons و Refretonic که در زمینه ی تولید دستگاه های لارج فرمت پرینتر جزو بهترین شرکت های جهان می باشند، وارد مذاکره با شرکت Gongzheng شدیم که هم اکنون جزو رقبای جدی برند هایی همچون میماکی، رولند و موتو میباشد. این شرکت تمامی قطعات خود را از بهترین تأمین کنندگان جهان تهیه و اسمبل می کند. هم اکنون ما به عنوان تنها نماینده ی این شرکت محصولاتی همچون چاپگر های اکوسالونت ، UV ، دستگاه چاپ پارچه و ... را به هموطنان عزیز عرضه می کنیم. پس از مرحله ی چاپ ، مشتریان نیازبه دستگاه های دیگری دارند. دستگاه هایی همچون کاتر، لمینیتور، کاتر پلاتر و... . در مورد دستگاه های کاتر ولمینیتور، ما پس از سال ها کار با شرکت های گوناگون، امروز نماینده انصاری شرکت Royal Sovereign میباشیم که کارخانه ی اصلی آن در نیوجرسی آمریکا بوده و نمایندگانی در چین و کره دارد که در دنیا بهترین برند خصوصا در زمینه ی لمینیتور میباشد. دستگاه کاتر پلاتری که ما عرضه میکنیم برند Saga آمریکا می باشد که همانند شرکت RS نمایندگانی در چین و کره دارد و ما نماینده ی انحصاری تمامی این شرکت ها می باشیم. در کنار این محصولات عریض، ما تمام دستگاه های حوزه چاپ را نیز وارد می کنیم که همه ی آنها را نیز از بهترین برندها ی دنیا تهیه و عرضه میکنیم. دستگاه هایی همچون دستگاه چاپ لیوان، پارچه، تی شرت ، تاکن کاغذ، کاتر های دستی و رومیزی و ...

پشتیبانی محصولات شما به چه صورت می باشد؟

با توجه به اینکه ما از کیفیت همه ی محصولاتمان اطمینان داریم، تمامی محصولات خود را با یک سال گارانتی رایگان و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می کنیم. این پشتیبانی شامل آموزشهای لازمه و تأمین قطعات سخت افزاری و ملزومات نرم افزارهای دستگاه ها می باشد. همکارانی که در زمینه ی پشتیبانی فعالیت دارند، دوره های آموزشی این دستگاه ها را در کارخانه ی سازنده گذرانده اند ومیتوان گفت شاید ما اولین وارد کننده ای باشیم که اقدام به آموزش چنین افرادی در کارخانه ی سازنده نموده ایم.
نهایتا در کنار این خدمات، ما تمامی لوازم مصرفی مشتریان و همکاران خود را فراهم و عرضه می کنیم و مشتریان ما هیچگاه مشکلی در تأمین لوازم مصرفی خود نخواهند داشت چرا که ما تمامی این مواد و لوازم را بطور انبوه در اختیار داشته تا در سریعترین زمان ممکن به دست مشتریان و همکاران برسانیم .

تلفن پشتیبانی : 13 / 88531012 - 021  

شماره پشتیبانی : 09120785815