پیام مدیرعامل

شرکت ارگ سیستم آپادانا

پیام مدیر عامل شرکت ارگ سیستم

هموطنان عزیز گروه ارگ سیستم با هدف تامین نیازهای شما در بخش دستگاه ها و مواد مصرفی مربوط به چاپ دیجیتال و همچنین خدمات کامل برای سرویس دستگاه ها بنیان نهاده شده و در این راستا سعی نموده از بهترین برندهایی که از آخرین تکنولوژی و نوآوری بهره برده اند در حوزه های مربوطه استفاده نماید. ارگ سیستم با سال ها تجربه در زمینه ی چاپ دیجیتال خواهان جلب کامل رضایت مشتری می باشد و از این رو برای سرویس دستگاه ها از بهترین تکنسین ها دعوت به کار کرده ایم.
محصولاتی چون دستگاه های لارج فرمت ( چاپ بنر، چاپ پارچه ، سالونت ، اکوسالونت ،کلندر، فلت بد، یووی و ...) و دستگاه های دیگری که بعد از روند چاپ مورد استفاده قرار میگیرد همچون ( انواع دستگاه های لمینیتور، کاترپلاتر، کاترهای متناسب با نیاز شما در برش به صورت برقی و دستی، پرینتر های حرارتی ، و...) و تمامی ملزومات و مدیای چاپ و پس از چاپ ( جوهر ها، حلال ها، رول های مش و بنر و استیکر، رول های لمینیت، فیلم های لمینیت، و...) از مواردی است که ارگ سیستم در بازار عرضه می کند.
و در پایان ما پیوسته کوشیده ایم نظرات و پیشنهادات شما بزرگوران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم و به عهدی که با مشتری بسته ایم وفاردار بمانیم. امید است در این مسیر پر افتخار همراه ما باشید.


با تشکر

مدیریت شرکت ارگ سیستم

مهدی علی پناه