شرح انواع روش‌های پرداخت

شرکت ارگ سیستم آپادانا

پرداخت نقدی در محل تحویل

مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی مبلغ سفارش خود را دارند ، این امکان فراهم می باشد در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

مشتریانی که تمایل به پرداخت مبلغ سفارش خود توسط کارتهای بانکی را دارند ، این امکان فراهم می باشد در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران باشد توسط دستگاه‏ های کارت خوان سیار (POS) که همراه پیک حامل کالای سفارش داده شده می باشد اقدام به پرداخت نمایند.

پرداخت کارت به کارت

مشتریانی که تمایل به پرداخت مبلغ سفارش خود بصورت کارت به کارت را دارند ، می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند ، جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران می توانند پس از ثبت نام در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک های ذکر شده در سایت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند ، کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.

مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است.
نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۴۸ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت فروشنده و یا بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.